W zeszłym tygodniu mieliśmy dla was promocję na gry CI Games, a tym razem oferta obejmuje przede wszystkim produkcje 11 bit Studios.

SERIA ANOMALY

Najciekawsza jest zniżka na Anomaly Uber Bundle. W paczce znajdują wszystkie częścią serii – Warzone Earth razem z kampanią z platform mobilnych, Defenders, Korea i Anomaly 2. Poszczególne gry dostępne są również osobno, oczywiście także w niższej cenie.

KUP ANOMALY UBER BUNDLE ZA 4,19 EURO
KUP ANOMALY WARZONE EARTH MOBILE CAMPAIGN ZA 0,99 EURO
KUP ANOMALY KOREA ZA 0,99 EURO
KUP ANOMALY 2 ZA 2,59 EURO

THIS WAR OF MINE

Przecenione zostały prawie wszystkie tytuły 11 bit. Na całe szczęście obniżki nie ominęły This War of Mine. Największy hit w historii studia teraz taniej o 70%. Oferta dotyczy również wersji na Androida.

KUP THIS WAR OF MINE ZA 5,69 EURO
KUP THIS WAR OF MINE NA ADROIDA ZA 4,49 EURO

SLEEPWALKER’S JOURNEY I FUNKY SMUGGLERS

Teraz kilka mniejszych produkcji wydanych początkowo tylko na urządzenia mobilne. Sleepwalker’s Journey oraz Funky Smugglers to ciekawe tytuły i za małe pieniądze warto je sprawdzić (zwłaszcza pierwszy, model rozgrywki i sterowanie lepiej pasują do PC-tów niż w FS).

KUP SLEEPWALKER’S JOURNEY ZA 0,49 EURO
KUP FUNKY SMUGGLERS ZA 2,49 EURO

SPACECOM

Na koniec oferty gier 11 bit Studios mamy dla was sympatyczną strategię SPACECOM od Flow Combine. Niech was nie zwiedzie oszczędna oprawa wizualna. To wbrew pozorom wciągająca i dająca sporo możliwości produkcja. Jeśli chcecie pobawić się w trybie wieloosobowym, taniej można kupić paczkę dwóch lub czterech kodów.

KUP SPACECOM ZA 2,49 EURO
KUP SPACECOM (2 KODY) ZA 4,24 EURO
KUP SPACECOM (4 KODY) ZA 5,74 EURO
KUP SPACECEOM NA ANDROIDA ZA 0,99 EURO

LAYERS OF FEAR

Na koniec oferta na świetny horror Layers of Fear. -20% to niezła zniżka jak na ciągle świeży tytuł.

KUP LAYERA OF FEAR ZA 15,99 EURO

 

W tym tygodniu oferta jest tak skonstruowana, że trudno znaleźć w niej słabą grę. Jeśli macie do nadrobienia jakąś produkcję 11 bit Studios, właśnie trafiła się świetna okazja do zrobienia tego.

Pamiętajcie, że kupując gry w naszym sklepie wspieracie dalszy rozwój Graczpospolitej. Zagranicznych produkcji jest tam sporo, ale z racji profilu naszej działalności piszemy tylko o ofertach na rodzime tytuły.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ NASZEGO SKLEPU

Comments

comments