Dzięki właśnie podpisanej umowie w prace nad produkcją One More Level zostaną zaangażowane dwie nowe firmy. Jedną z nich jest słynne 3D Realms.

Twórcy przede wszystkim Duke Nukem 3D nawiązali współpracę z All in! Games, które jest wydawcą świetnie zapowiadającego się Ghostrunner. Dzięki temu porozumieniu obie firmy będą razem pracować przy dystrybucji i marketingu gry. Znana marka 3D Realms na pewno pomoże w wypromowaniu produkcji. Przyda się również spore doświadczenie firmy.

Na tym jednak nie koniec nowych studiów zaangażowanych w produkcję Ghostrunner. All in! Games podpisało również umowę z duńską ekipą Slipgate Ironworks, która zostanie zaangażowana w tworzenie gry i będzie wspierać na tym polu zespół One More Level. Deweloper ma na koncie kilkuletnią współpracę z 3D Realms (odpowiada między innymi za Rise of the Triad). Slipgate Ironworks znane jest również innym polskim deweloperom. Duńczycy pomagali przy takich grach jak Ancestors Legacy (Destructive Creations) czy Devil’s Hunt (Layopi Games).

Premiera Ghostrunner przewidziana jest na końcówkę 2020 roku na PC i konsolach obecnej generacji.

Comments

comments