Ogłoszono listę gier nominowanych do nagrody Game Connection Europe 2017 Developement Awards. Wśród 23 tytułów znalazły się trzy produkcje z Polski.

Game Connection Europe to międzynarodowe wydarzenie branżowe, gdzie deweloperzy, wydawcy, dystrybutorzy i dostawcy usług nawiązują ścisłe biznesowe kontakty. Takie nasze Digital Dragons, choć u nas lepiej 😉 Przy okazji organizatorzy wybierają gry, które mogą powalczyć o nagrody w wielu kategoriach. Co więcej, każdy tytuł z automatu dostaje szansę wygrania nagrody publiczności – wystarczy zagłosować lajkiem na Facebooku.

Wśród wszystkich nominowanych znalazły się trzy gry z Polski – 911 Operator studia Jutsu Games, Bohemian Killing od The Moonwalls, Bushy Tail ekipy Fuero Games. W sumie mogą zdobyć nagrodę w 7 kategoriach, czego 6 z nich przypala na grę Bushy Tail. Pamiętajcie, by zagłosować na nie na Facebooku – tutaj linki do polskich gier – 1, 2 i 3. Macie czas do 31 października, ale lepiej zróbcie to od razu.

Polskie gry nominowane do nagród Game Connection Europe 2017 Developement Awards:

  • 911 Operator studia Jutsu Games – „Najlepsza gra PC”
  • Bohemian Killing studia The Moonwalls – „Najlepsza gra PC”
  • Bushy Tail studia Fuero Games – „Najlepsza gra na konsole i PC / Hardcore”, „Najlepsza gra casual”, „”Najlepsza historia / opowiadanie historii”, „Najbardziej obiecujące IP” oraz „Najbardziej oryginalna gra”.

My trzymamy kciuki, wy głosujecie i może uda się trochę pomóc.

Comments

comments