Cubers trafi na rynek z wydawcą, krakowskim Tayonem. Twórcy Rambo: The Video Game na tym jednak nie chcą poprzestać. W planach współpraca z kolejnymi twórcami indie.

O tej grze jeszcze na Graczpospolitej nie pisaliśmy. Jest to mała produkcja robiona na przez Tomasza Dziobka. Mimo jednoosobowego zespołu jego slasher prezentuje się bardzo ładnie. Wszystko dzięki użyciu Unreal Engine 4. Gra opowiada o losach bohatera sprzedanego do niewoli przez własną rodzinę. Pokonując kolejnych wrogów na arenie musi odzyskać wolność. Cubers będziemy mogli ograć już jutro na Poznań Game Arena. Wygląda na tyle ciekawie, że pewnie będzie to jedna z ponad 100 produkcji, którą zdążę sprawdzić. W ciągu kilku godzin niestety wiele rzeczy będę musiał ominąć.

Grę w akcji możecie zobaczyć poniżej. Wygląda to ciekawie i pewnie rozwalanie wrogów będzie bardzo satysfakcjonujące. Pytanie czy monotonii nie będą wprowadzać mało różnorodne areny.

Cubers pierwszym tytułem indie wydanym przez Teyon

Krakowski Teyon znany jest głównie z Rambo: The Video Game. Studio od lat robi jednak wiele różnych rzecz i często pełni też rolę wydawcy. Teraz oficjalnie ogłasza pójście w stronę indyków. Cubers będzie pierwszym z nich. W efekcie gra trafi również na konsole – PS4, Xboksa One i Switcha.

Comments

comments