Superhot Team nie zapomina o swoim dziecku i nadal go rozwija. Po wersji VR przyszła kolej na samodzielny dodatek Superhot: Mind Control Delete.

Oryginalny FPS, gdzie czas płynie tylko gdy się ruszasz, osiągnął wielki sukces. Znakomita sprzedaż, nominacje, nagrody, wizyty w zakładach pracy… Twórcy w czasie wolnym od wydawania wywrotek kasy postanowili zrobić dodatek. Superhot: Mind Control Delete jest darmowy, ale trzeba być posiadaczem wersji podstawowej. Jeśli jej nie macie, nie ma problemu, bo nie jest wymagana, ale wtedy za samodzielny dodatek trzeba zapłacić.

W dodatku powróci wszystko to co już znamy. Do tego dojdzie m.in. proceduralna generacja pewnych aspektów wyzwań, nowe bronie, przeciwnicy, zdolności czy dodatkowe postacie ze swoimi unikalnymi zdolnościami. Wszystko to będzie dostępne wraz z premierą.

Premiera zaplanowana jest „when it’s done”, bo dodatek nadal jest w produkcji. Dla niecierpliwych będzie dostępny wczesny dostęp. Jedna posiadacze podstawki Superhota otrzymają go za darmo dopiero w dniu premiery. Niestety wszystko kręci się w okół wersji PC i nie ma ani słowa o wersjach konsolowych.

Comments

comments