Ekipa Transhuman Design jest autorem najlepszego hasła reklamowego w historii świata: „Poznawaj nowych ludzi i wysadzaj ich w powietrze!„. Są też wyjątkowym studiem, który na swoim koncie ma takie hity jak Soldat i King Arthur’s Gold.

Jeśli szukasz pełnej humoru multiplayerowej strzelanki, w której trup nie ściele się gęsto i nie można zginąć, to Trench Run jest właśnie dla ciebie. Proste sterowanie, dynamika gry, totalna rzeź na ekranie – to tylko część atutów. Jeśli miałeś bliskie spotkanie trzeciego stopnia z pociskiem, nie ma obaw. Wystarczy doczołgać się do apteczki by znów siać zamęt i zniszczenie. Gra będzie dostępna (albo już jest) na Steamie jeszcze dzisiaj.

 

„Trench Run to nie tylko rozwałka, gra oferuje też unikatową fazę zawieszenia broni, podczas której możecie zapalić papierosa przy barze, grać w koszykówkę czy… sprawić sobie pupila. To jedyna gra, która da wam szansę przebrania się za krzak, wzięcia udziału w konkursie tanecznym, czy…. zakupienia własnego krokodyla!”

 

Nie brzmi zachęcająco? Możliwość odpalenia jatki w trybie „Run” do maksymalnie 10 osób, multi online i ze znajomymi (lub botami) na kanapie. Free-for-all i skirmish dla 1-4 graczy, 5 klas z różnymi umiejętnościami specjalnymi, częściowo losowe mapy, które można niszczyć i wsparcie dla pada. Czeka mnie dużo zabawy.

A to nie wszystko co ma w zanadrzu ekipa Transhuman Design. Prócz tego, że wciąż dopieszczają King Arthur’s Gold, pracują także nad absolutnie rzeźnicką grą Butcher oraz tajemniczym i klimatycznym Transmigration: Into Darkness Peering. Ale na te produkcje musimy jeszcze poczekać.

Comments

comments