21 lutego psychodeliczny horror Layers of Fear: Legacy zadebiutował na Switchu. Okazuje się, że gra bardzo przypadła do gustu Japończykom.

Blisko dwa lata po premierze Layers of Fear na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, krakowskie studio Bloober Team wydało zmodyfikowaną wersję tej gry na platformę Nintendo. Layers of Fear: Legacy został odświeżony i dostosowany do możliwości Switcha – m.in. przez wykorzystanie ekranu dotykowego. Prócz standardowej gry, dołączono do tej wersji także dodatek Inheritance.

Gra zadebiutowała 21 lutego m.in. w Japonii i od razu wskoczyła do cotygodniowego zestawienia Top 10 najlepiej sprzedających się w eShopie gier na Switcha. Jak wiadomo, tamten rynek jest specyficzny, więc zaistnienie na nim jest nie lada wyczynem. Zwłaszcza, że w Top 10 obejmującym okres 22-28 marca znajdują się takie hity sprzedażowe jak Minecraft, FIFA 18 czy Splatoon 2.

Najlepiej sprzedające się w eShopie gry na Switcha:

1. Minecraft: Nintendo Switch Edition
2. Hoshi no Kirby: Star Allies
3. Zelda Musou Hyrule Allstars DX
4. Stardew Valley
5. Human: Fall Flat
6. OPUS-Tamashii no Kakehashi
7. FIFA 18
8. Overcooked: Special Edition
9. Splatoon 2
10. Layers of Fear: Legacy

W powyższym cotygodniowym zestawieniu Top 10 zadebiutowały trzy gry. Zelda Musou Hyrule Allstars DX, OPUS-Tamashii no Kakehashi i właśnie Layers of Fear: Legacy. A produkcję Bloober Teamu można aktualnie kupić za 20 dolarów bez centa, czyli około 68 zł.

Źródło: japanesenintendo

Comments

comments