Fantastyczna niezależna gra studia Unbound Creations wyjdzie na konsolę Nintendo w dwóch fizycznych wersjach.

Slapstickowa gra komediowa o psotnej chmurze zaskoczyła mnie hurtową dawką humoru i świetnymi pomysłami. Stworzył ją mieszkający w Seattle Polak – Jakub Kasztalski, a ukazała się w kwietniu 2021 roku. Teraz, za sprawą amerykańskiego wydawnictwa Premium Edition Games, wyjdzie także w dwóch wersjach pudełkowych.

Rain On Your Parade Standard Edition

W cenie 50 dolarów bez 5 centów (około 219 zł*) dostaniemy grę na kartridżu zawierającą także DLC, standardowe pudełko, papierową wsuwkę, kartę, kolorową instrukcję oraz jako bonus dla zamówień przedpremierowych – dog tag.

Rain On Your Parade Retro Edition

W tym pięknym zestawie otrzymamy wszystko z wersji standardowej oraz retro box, słoneczną przypinkę, podstawkę i naklejki. Wydawca przygotuje 500 sztuk w cenie 69,95 dolarów (około 306 zł*).

Niestety jest to amerykański wydawca, więc trzeba doliczyć niemały koszt przesyłki i podatek. Przy innych grach, które zamawiałem, było to ponad 20 dolarów. Na stronie sklepu znalazłem informację, że współpracują z brytyjską stroną Bazaar-Bazaar, ale nie napisali, czy i tam będą zbierane zamówienia. No i sprowadzając coś z UK także trzeba zapłacić niemały podatek.

Zamówienia przedpremierowe ruszają 10 maja i potrwają 4 tygodnie. Za cynk dziękuję mojemu kumplowi-kolekcjonerowi Łukaszowi.

*przeliczone z kursu 4,38 zł = 1 dolar

Comments

comments