Kolejnym programem Discovery, który trafi do świata elektronicznej rozrywki, będą Pogromcy Mitów. Za produkcję odpowiada Movie Games.

Gier na licencjach Discovery powstało lub powstaje sporo, ale jeszcze nikt nie zmierzył się z jednym z najpopularniejszym programów stacji. Mythbuster: Pogromcy Mitów pojawia się w telewizji od 2003 roku, ciesząc się sporym zainteresowaniem widzów. 17 sezonów mówi samo za siebie. Jak będzie wyglądać gra oparta na formule tego programu? Tego niestety Movie Games na razie nie zdradza. Jedyne co mamy to kilka obrazków, które potwierdzają między innymi udział znanych prowadzących.

Na tym zresztą ma polegać współpraca Movie Games z Discovery. Polska spółka otrzyma nie tylko licencję, ale i zapewni udział w swojej grze gwiazd programów, a także otrzyma wsparcie marketingowe. Jest to między innymi ekspozycja w mediach społecznościowych oraz programach telewizyjnych. Premiera growej wersji Mythbuster: Pogromcy Mitów planowana jest na przyszły rok. Studio nie podało platform, ale z doświadczenia można założyć, że będzie to przede wszystkim PC, a w razie ewentualnego sukcesu komercyjnego konsole.

Comments

comments