Najpopularniejszy jutuber na świecie oraz dwuosobowe studio z Polski ogłaszają kolejny wspólny projekt, który wykorzysta dziwaczne pomysły Szweda – Poopdie.

Jako pierwszym udało nam się zdobyć informacje o nowym projekcie twórców genialnego Bulb Boy. Panowie współpracują przy tej grze z PewDiePie, znanym jutuberem. Poopdie będzie wykorzystywać wiele jego pomysłów. Po pierwszym trailerze widać jednak, że stylistyka mocno przypomina Bulb Boy’a. Ekipa Bulbware kontynuuje więc kierunek obrany przy okazji swojego debiutu.

Trailer od środy jest dostępny na kanale PewDiePie i do tej pory obejrzało go ponad milion osób. Wyłącznie od nas możecie się jednak dowiedzieć, że Poopdie tworzone jest z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. W późniejszym czasie twórcy planują wersję na PC-ty i konsole.

Poopdie – drugi wspólny projekt PewDiePie oraz Bulbware

Jak wspomniałem na początku, gra jest drugim wspólnym projektem jutubera i duetu polskich twórców. Wcześniej Szwed był zaangażowany w Bulb Boy’a, którego był inwestorem. Promocja na jego kanale pomogła na tyle, że projekt okazał się sporym sukcesem komercyjnym. Do tej pory sprzedano ponad 200 tysięcy kopii. To spowodowało podjęcie decyzji o dalszej współpracy i wspólne stworzenie nowej gry.

Comments

comments