Tegroczne nagrody Digital Dragons przyznane. Jury, w skład którego wszedł nas przedstawiciel, wybrało najlepsze rodzime produkcje 2017 roku.

Dziesięcioosobowe jury (w skład którego wchodzi Michał Król z Graczpospolitej) zdecydowało, że najlepszą polską gra roku jest Observer od Bloober Team. Za najlepszy design nagrodzony został Darkwood, za muzykę Ruiner, a w kategorii Best Polish Game Art wygrało Seven: The Days Long Gone. Z kolei najwyżej ocenioną produkcją mobilną został Bladebound od Artifex Mundi. Tradycyjnie przyznana została również nagroda dla najlepszej zagranicznej gry. W tym roku numerem jeden był Horizon Zero Dawn.

Oczywiście nagrody Digital Dragons nie są tak prestiżowe jak nasze Ordery Graczpospolitej (w ostatniej edycji najlepszą polską grą został Ruiner), ale i tak nagrodzeni mają powody do dumy. Przynajmniej krakowska impreza wręcza ładne statuetki 😉

Na koniec jeszcze jedna, wcale nie mniej istotna informacja. W tym roku nagrodę Special Recognition Awards of the Year 2017 otrzymał nasz redakcyjny kolega Kuba Wójcik. Gratulujemy!

Comments

comments