Warszawskie studio Mass Creation rozszerza swoją działalność o kolejne platformy. Aktualnie pracują nad nową grą – Free Blades.

Free Blades to klasyczny scrollowany beat ’em up z „unikalnym systemem kontroli”. Czyżby twin-stick? Polegać ma on na całkowitej kontroli nad tym kto, jak i na ile kawałków potnie przeciwnika. Ciekawe jak to będzie sprawować się w akcji. W sumie twórcy doświadczenie ze slasherami mają, bo kilka lat temu wydali grę Draw Slasher. Będzie nabijanie combosów i walki z bossami, co zresztą widać na obrazkach.

Niestety na tę chwilę za dużo na temat Free Blades nie wiemy. Ma być dostępny tryb kooperacji, na obrazkach widać przynajmniej dwie postaci, ale miejsca na pasku jest dla czterech. Premiera Free Blades w roku 2019 na PC, PlayStation 4, Switcha i Xboksa One.

Przypomnę tylko, że studio Mass Creation w ostatnich latach wydało m.in. Run Like Hell! (Vita), Draw Slasher (PC, Vita, mobilki) oraz Corridor Z (PC, PS4, Vita, mobilki). Free Blades był prezentowany po raz pierwszy na konferencji Digital Dragons 2018.

Comments

comments