Wystarczy prześledzić nasze wpisy o Switchu, by zobaczyć polską falę zapowiedzi gier na nową platformę Nintendo. Tym razem napłynęła ona prosto z Krakowa.

Tamtejszy Bloober Team, specjalizujący się ostatnio w horrorach, postanowił wydać na tę platformę Layers of Fear: Legacy. Podstawowa gra, jaką jest Layers of Fear, miała premierę w lutym 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Jak podkreśla w komunikacie Piotr Babieno, prezes spółki, są bardzo zadowoleni z wyników sprzedażowych.

„Po analizie wskaźników rentowności wspólnie z Aspyr Media zdecydowaliśmy o wprowadzeniu zremasterowanej i zredesignowanej wersji gry >Layers of Fear< na nową platformę. Moment dla >Layers of Fear: Legacy< jest doskonały nie tylko z powodu wciąż niewielkiej liczby gier dostępnych na Nintendo Switch, lecz także rosnącej popularności wokół najnowszej hybrydowej konsoli” – mówi Piotr Babieno.

Daty premiery nie podano, za to wiemy, kiedy odbędzie się pierwsza publiczna prezentacja Layers of Fear: Legacy. Stanie się to 21-24 września podczas japońskich targów Tokyo Game Show.

Podoba mi się kierunek w którym podąża Bloober Team. Przejęcie pracowników Reality Pump mocno wpłynęło na jakość ich produkcji. Layers of Fear był pierwszym przykładem. Najnowszym jest Observer, którym to zachwycałem się ja i Mateusz w naszej recenzji.

Comments

comments