Alter Cosmos to powstająca na PC przygodówka point & click studia Pyramid Games. Okazuje się, że zagramy w nią także na konsolach.

Gra przyciąga swoją oryginalną komiksową mechaniką i grafiką, za która odpowiada absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego – Łukasz „Zamzonowicz” Samsonowicz. Rzućcie okiem na trailer, a będziecie wiedzieli z czym i kim macie do czynienia.

„Przeżyj komiksową przygodę wraz z ALIENCATEM w świecie przejętym przez totalitarny system. Znajdź wyjścia z niebezpiecznych sytuacji, zbierz załogę i przygotuj statek, uciekaj w kosmos – nieograniczoną, wolną przestrzeń, w której wszystko jest jeszcze możliwe. Odkryj tajemnicę >fal zniekształceń<. „

Na szczęście nie tylko posiadacze PC będą mieli okazje zagrać w Alter Cosmos. Za konsolowe porty odpowiada studio SimFabric, które wyda grę na PlayStation 4, Switcha i Xboksa One. Premiera Alter Cosmos planowana jest wstępnie na czwarty kwartał tego roku. Warto też wspomnieć, że studio Pyramid Games tworzy równocześnie symulator budowy bazy na Marsie – Occupy Mars: The Game. Ta pozycja nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Comments

comments