Szczególnie mocno spodobała się polskim twórcom data 18 maja. Aż trzy polskie studia uznały, że jest to idealny moment na wydanie swojej nowej produkcji.

Numerem jeden jest oczywiście Inner Chains. Z okazji premiery twórcy wypuścili nowy, krótki filmik. Widać tam wreszcie walkę, o którą najbardziej się boję, ale to zdecydowanie za mało aby być spokojnym o jakość tego elementu. Sam jeszcze nie grałem, ale głównie ze względów technicznych. Na razie jednak zwalam to na mój, niestety nie najlepszy sprzęt. Uroki PC-tów.

 

Dalej polski jRPG Regalia: Of Men and Monarchs. Gra doczekała się w Polsce bardzo bogatego wydania pudełkowego, co może niektórych zainteresować. Ostatnią premierą jest Detached, jak na razie największy projekt w historii ekipy Anshar Studios. Szkoda, że to projekt tylko na gogle VR. Na możliwość gry bez wirtualnej rzeczywistości będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Jest również całkiem sympatyczny zwiastun premierowy. Pod tym względem Detached zdecydowanie przewyższa pozostałe dwa tytuły.

I co, robicie dzisiaj zakupy? Inner Chains i Regalia dostępne są na GOG-u i Steamie, Detached na platformie Valve oraz Oculus Store. Na koniec jeszcze mała próbka muzyki z Regalii. Imponujące.

Comments

comments