Polski producent mobilek Huuuge Games oraz Google for Startups uruchamiają Akademię 3u-2o, czyli akademię mobilnych gier free to play.

Ma to być cykl szkoleń i warsztatów dla osób chcących zaistnieć w branży. Wydarzenie powitalne, gdzie poznacie wszystkie szczegóły i posłuchacie ekspertów z branży gier mobilnych odbędzie się 9 lutego w Campus Warsaw.

„Prelegenci opowiedzą m.in.: co jest najważniejsze na początku kariery, jacy pracownicy są potrzebni na różnych etapach rozwoju studia oraz jak z kilkuosobowego zespołu stworzyć globalną markę.”

By wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba tylko wypełnić odpowiedni formularz. Po tym evencie nastąpi uruchomienie rekrutacji do Akademii 3u-2o, a wśród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana określona liczba osób, która następnie zostanie połączona w teamy. Będą się oni składać z osób odpowiedzialnych za: programowanie, grafikę, game design i marketing. I to właśnie te teamy będą brały udział w cyklu szkoleń i warsztatów przygotowanych przez Huuuge Games.

Celem Akademii 3u-2o jest stworzenie gry na platformy mobilne. Udział jest bezpłatny, a spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie, przez dwa dni w Campusie Google.

Więcej informacji
Wydarzenie na Facebooku

Comments

comments