Dwa bardzo popularne symulatory mogą jeszcze w tym miesiącu pojawić się na dużych konsolach.

Milion sprzedanych egzemplarzy House Flipper to wystarczający dowód na to, że wersja na Xbox One i PS4 może być dużym wydarzeniem. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale zapewne poznamy ją w ostatniej chwili. W tym momencie gra przeszła certyfikację na jednej z konsol i czeka na drugą. Premiera jeszcze w lutym jest więc możliwa, ale PlayWay na razie nie chce niczego obiecywać. Podobnie ma się sytuacja z wersją na urządzenia mobilne. Testy na kilku rynkach planowane są na ten miesiąc. Wszędzie House Flipper trafi do sprzedaży w marcu lub kwietniu. Z kolei wersja na Switcha, za którą odpowiada Ultimate Games, pojawi się na rynku w I kwartale tego roku.

Podobnie wygląda sytuacja z konsolowym portem Thief Simulator. Certyfikację przeszła już wersja na Xbox One, a premiera będzie mieć miejsce 19 lutego. Nieco dłużej poczekamy na PS4, ponieważ PlayWay ciągle czeka na zakończenie certyfikacji u Sony.

Gracze oczekujący nowości powinni zainteresować się Tank Mechanic Simulator, które zadebiutuje na PC 20 lutego. Krzysztof Kostowski, prezes PlayWay deklaruje, że gra ma jeden z najlepszych wyników wishlisty na Steamie ze wszystkich produkcji z grupy kapitałowej. Można więc oczekiwać udanego debiutu. Niestety znacznie mniej szczegółów znamy na temat innego ciekawie zapowiadającego się symulatora – Junkyard Simulator. W tym przypadku z nowych informacji mogę napisać tylko, że premiera na PC planowana jest na pierwsze półrocze roku.

Comments

comments