Wielu narzekało, że Jaskier odgrywał jedynie drugorzędną rolę w Wiedźminie 3. Wraz z dodatkiem Krew i Wino prawdopodobnie się to zmieni.

CD Projekt RED jest bardzo oszczędny w przekazywaniu informacji na temat rozszerzenia, a więc musimy cieszyć się ze szczątkowych informacji jakie docierają do nas z innych źródeł. Tym razem za przeciek odpowiedzialny jest John Schwab, aktor podkładający głos pod Jaskra (a w zasadzie Dandeliona, bo mówimy o anglojęzycznej wersji). W czwartek na Twitterze zdradził, że własnie nagrywa kolejne kwestie dla granego przez siebie barda i przy okazji kocha pracę przy tej grze. Otagowanie konta serii Wiedźmin tylko potwierdza o jakiej produkcji mówimy.

W dodatku Krew i Wino odwiedzimy malowniczą krainę Toussaint, która w książkach Andrzeja Sapkowskiego również odegrała swoją rolę. Jaskier jak to Jaskier, w Toussaint musiał rozkochać w sobie lokalną królową i tradycyjnie źle się to dla niego skończyło. Tym bardziej ciekawe jak scenarzyści z CD Projektu RED będą chcieli wyjaśnić tę sytuację.

Źródło: Twitter [Wpis został usunięty. Prawdopodobnie po interwencji CD Projekt RED]

Comments

comments