Szczecińskiego studia Bisonia nie zna praktycznie nikt. Czterech miłośników przygodówek point & click postanowiło zrobić swoją grę i trzeba przyznać, że łatwo nie mają.

Na początku dostali brutalnego lepa od społeczności, bo kampania na Kickstarterze okazała się klęską porażką. Ale – co mi się podoba – nie poddali się i walczą dalej, tym razem we wczesnym dostępie na Steamie.

Shadow Of Nebula to kosmiczna futurystyczna przygodówka point & click, przepełniona science fiction i cyberpunkiem. Historia opowiada perypetie tajemniczego gwiezdnego kuriera.

„Po wymuszonym i nagłym lądowaniu na opuszczonej planecie, bohater musi walczyć o swoje życie i znaleźć drogę do domu. Przy okazji dowiaduje się, że jego obecność na planecie to nie był wypadek, a on w jakiś sposób jest zaangażowany w większą intrygę zagrażającą całej ludzkości. Główny bohater będzie musiał zmierzyć się z wieloma przeszkodami i rozwiązywać liczne zagadki oraz rozwikłać intrygę.”

Twórcy zapowiadają historię pełną zwrotów akcji, wiele zagadek i rozbudowane drzewka dialogów. Cyberprzestrzeń w Shadow Of Nebula będzie równoległym światem gry, więc może być ciekawie.

Comments

comments