Nie ma co dyskutować, że Beat Cop to gra-złoto, perła wśród indyków. Okazuje się, że reklamy wersji konsolowej dorównały jakością samej produkcji.

Beat Cop to dzieło studia Pixel Crow, które w świetny humorystyczny sposób opowiada historię wrobionego w polityczną sprawę policjanta Jacka Kelly’ego. Tocząca się w Brooklynie gra tonami czerpie z lat 70. i 80., głównie filmów oraz seriali z tamtego okresu. „Policjanci z Miami”, „Akademia policyjna”, „Brudny Harry” – to tylko mała część inspiracji.

I tym tropem poszedł wydawca – 11 bit studios, który opracował kilka świetnych plakatów reklamowych. Grafik spisał się na medal i musi być wielkim fanem Netfliksa (a kto nim nie jest) oraz HBO GO. Każda z poniższych grafik jest bezpośrednim nawiązaniem do seriali, które możemy zobaczyć na wspomnianych platformach. Gdyby ktoś miał trudności z odszyfrowaniem inspiracji, śpieszę z pomocą: „The Punisher”, „True Detective”, „Chef’s Table”, „Russian Doll”, „The Umbrella Academy” i „Tidying Up with Marie Kondo”. Jak widać, większość to produkcje amerykańskiego Netfliksa, ale to nieistotny szczegół.

Nim obejrzycie świetne plakaty reklamowe warto wspomnieć, że konsolową wersję Beat Cop: Console Edition opracowało warszawskie studio Crunching Koalas. Koniecznie też sprawdźcie grę, bo jest świetna, a kupić ją można na PC, PlayStation 4, Switchu i Xboksie One.

Comments

comments