Pecetowa premiera RTS-a Ancestors Legacy miała miejsce blisko rok temu. Teraz wiemy, że gra nie tylko trafi na Xboksa One, ale także na PlayStation 4. I to latem.

W ubiegłym roku byłem na Śląsku na pokazie i ogrywaniu prawie ukończonej wersji Ancestors Legacy. Gliwickie studio Destructive Creations nie tylko prezentowało wersję PC, ale także zapowiedzianą wcześniej na Xboksa One. Sterowanie na padzie opracowane zostało świetnie mimo, że RTS ten ma sporo przydatnych funkcji i menusów. W wersji pecetowej, gra cały czas jest intensywnie rozwijana.

Nie wiem dlaczego Ancestors Legacy jeszcze nie doczekał się premiery na konsoli, ale nastąpi to niebawem. I do tego także na PlayStation 4, o czym wcześniej twórcy nie informowali. Studio zapowiedziało, że stanie się to już latem. A ja tylko przypomnę dla porządku, że w Polsce można kupić także fajne pecetowe pudełko z edycją limitowaną.

„Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego kładąca nacisk na taktykę i dowodzenie drużynami. Gra czerpie inspirację z historii średniowiecznej Europy i przedstawia dzieje oraz starcia czterech różnych ludów.”

Comments

comments