Gdybyście przez ponad 200 lat żyli w uśpieniu, do którego doszło podstępem, to po pobudce lekko mogłyby wam puścić nerwy. I o tym jest Giants Uprising.

Studio Varsav Game Studios opracowuje hack’n’slasha w klimatach fantasy, w którym gracz wcieli się w przebudzonego po setkach lat olbrzyma. Okazuje się, że w tym czasie ludzie zawłaszczyli tereny należące do gigantów. No i tu kończy się dyplomacja, a zaczyna rzeź. Olbrzym z racji na swoje wymiary może wyrywać drzewa i używać ich jako broni, rzucać skałami, miażdżyć i równać z ziemią każdą osadę napotkaną na swojej drodze. Ludzie oczywiście nie są bezbronni, ale w starciu z wielkimi jak półciężarówka pięściami, olbrzymimi maczugami i mieczami czy potężną kuszą, mają małe szanse. Ich nadzieją jest liczba wojowników i umiejętności specjalne.

Giants Uprising posiada kilka trybów gry, kilku olbrzymów różniących się wyglądem, uzbrojeniem oraz umiejętnościami czy możliwość rozwijania ekwipunku. Zapowiada się wielka demolka, co widać na poniższym gameplay’u.

Giants Uprising powstaje na PC (można dodać do wishlisty na Steamie). Data premiery nie jest jeszcze znana.

Comments

comments