Kolejna polska produkcja, która w ostatnim czasie opóźniła swoją premierę. W przypadku Inner Chains nie robiłbym z tego większego problemu.

Najpierw Crush Your Enemies, później Sniper: Ghost Warrior 3. Na tym jednak opóźnienia polskich gier się nie kończą. Tym razem nową datę wydania otrzymał horror Inner Chains. Według wstępnych planów gra miała zostać wydana w najbliższym czasie, ale od teraz musimy czekać na przełom III i IV kwartału tego roku. Powód? Oficjalnie gra cieszy się tak dużym zainteresowanie, że twórcy chcą ją jeszcze bardziej dopracować i w pełni sprostać coraz większym oczekiwaniom.

Ja z opóźnienia bardzo się cieszę, ponieważ materiały zaprezentowane przy okazji kampanii na Kickstarterze nie powaliły mnie na kolana. Świat wygląda bardzo ciekawie i tutaj produkcja ekipy Telepath’s Tree ma szansę robić ogromne wrażenie. Niestety kiedy przeciwnicy zaczęli się ruszać, a bohater strzelać, entuzjazm nieco opadł. Mam więc nadzieję, że dodatkowe kilka miesięcy pozwoli dopracować ten element rozgrywki i Inner Chains będzie kolejną wartą uwagi polską produkcją.

Comments

comments