Studio RG Crew zapowiedziało swoją nową grę, horror psychologiczny Anthology of Fear. Produkcja trafi na PC i Switcha.

Produkcja wprowadzi gracza w trzy niezależne i niezwiązane ze sobą fabularnie historie. Każda z nich dziać się będzie w innej epoce, wprowadzi odmienne mechaniki gry i styl rozgrywki.

„Każda z trzech historii jest inna – oczywiście różne są też postacie, epoki czasowe, itd. Gracz otrzyma więc niejako trzy mniejsze gry w jednej. Każda z nich zapewni odmienne doświadczenia. Nasza gra będzie różnorodna i niejednoznaczna. W Anthology of Fear bez żadnego problemu odnajdą się m.in. fani serii Silent Hill i Outlast, ale także tytułów w stylu Layers of Fear, Alan Wake czy nawet Hunt: Showdown” – mówi Hubert Zatorski, reżyser i główny designer gry.

Pierwsza historia Anthology of Fear przeniesie gracza na syberyjskie odludzie XX wieku. Kolejna do czasów współczesnych, a ostatnia w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie. Każda z nich to odmienny styl rozgrywki i tematykę. Przetrwanie i elementy polowania, akt twórczy i wyobcowanie oraz wspomnienia.

Premiera Anthology of Fear na PC zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Wersja na Nintendo Switcha pojawi się w późniejszych miesiącach.

Comments

comments