Jujubee ogłosiło, że minimalnie opóźni premierę swojej najnowszej gry. Premiera Kurska zostanie połączona z debiutem filmu o tym samym tytule.

Oczywiście polska gra nie jest w żaden sposób powiązana z produkcją, w której jedną z głównych ról zagra Colin Firth. Premiera tego samego dnia ma jednak pozwolić na podłączenie się pod machinę marketingową filmu. W miarę zrozumiała decyzja, zwłaszcza że wiąże się z niewielką stratą po stronie graczy. Zainteresowani Kurskiem będą musieli poczekać około miesiąc dłużej – nowy termin debiutu rynkowego to 7 listopada (na PC, konsole poczekają do początku przyszłego roku).

Z kolei na zbliżającym się PGA rozpędu nabierze kampania promocyjna gry. Jujubee oprócz obecności na imprezie jest również sponsorem koncertu symfonicznego EPIC GAME MUSIC. W jego trakcie po raz pierwszy będzie można usłyszeć główny motyw muzyczny z gry, który skomponował Mikołaj Stroiński. W portfolio ma on pracę przy takich grach jak Zaginięcie Ethana Cartera, Wiedźmin 3 czy Dark Souls II (muzyka do trailera).

Na koniec Jujubee przygotowało nowy materiał wideo. Prezentuje on jak zmieniła się gra od pierwszych prezentacji z 2016 roku. Zdecydowanie widać poprawę. Efekt mógłby być jeszcze lepszy, gdyby tylko wideo było zmontowane w nieco bardziej przemyślany sposób. Niestety twórcy nie pokazują na nim dokładnie tych samych miejsc, a więc ciężko dokonać bezpośredniego porównania. Nie da się jednak ukryć, że wizualnie Kursk na pewno wygląda znacznie lepiej.

Comments

comments