Studio Jujubee ogłosiło, że ruszyła przedsprzedaż pecetowej wersji gry Kursk. Produkcja wyjdzie w dwóch edycjach.

Kosztująca 129,99 zł wersja standardowa zawiera steamowy kod na grę, zestaw tapet, artbook w formie PDF-a do pobrania oraz ścieżkę dźwiękową. Zamawiając w przedsprzedaży zaoszczędzicie 20%, bo Kursk kosztuje teraz 99 zł.

Wersja kolekcjonerska zawiera wszystko to co standardowa plus bonusy. Są nimi: gra planszowa „Kursk: The Board Game” do samodzielnego wydruku, nowelka “O.R.P.” w formie ebooka oraz nadchodzące DLC „Kengir”. Wszystko w cenie 159,99 zł. Chyba, że zamówicie teraz, to trzy dyszki zostaną w Waszych kieszeniach.

Premiera Kurska zapowiedziana jest na 11 października, wyłącznie na PC. Wersje na PlayStation 4 i Xboksa One mają pojawić się w pierwszym półroczu przyszłego roku.

Mocnym atutem Kurska ma być opowiadana historia, w końcu dotyczy tragicznej historii okrętu podwodnego K-141 Kursk, który ponad 17 lat temu roku zatonął wraz z całą załogą na Morzu Barentsa. W przygodowo-dokumentalnym Kursku wcielimy się w szpiega, który ma za zadanie zdobyć informacje na temat torped superkawitacyjnych „Szkwał”.

Comments

comments