Rok temu podniecałem się samymi gifami z Ruinera, wczoraj trailerem, ale dziś to już przesada. Serwis IGN opublikował 15-minutowe wideo z rozgrywki i jest dobrze, bardzo dobrze.

Warszawskie studio Reikon Games nie bawi się w tańcu. Rozgrywka jest dynamiczna, pełna przeciwników, brutalnej akcji, a wystrzeliwane wiadrami pociski pięknie rozpruwają ciała wrogów. Po gameplay’u widać, jak ważny jest dash i tarcza, ale to zabawki w postaci katany, shotguna czy miotacza energetycznego sieją destrukcję w ciałach śmiałków stojących na drodze bohaterowi. Krwawa rzeźnia, podoba mi się.

 

„Ruiner to niewesoły świat przyszłości, a dokładniej fikcyjne miasto Rengkok roku 2091. Przepaść między bogatymi i biednymi rozrosła się, co stworzyło wyraźny podział w społeczeństwie. Elity tkwią w szczęściu w wirtualnej rzeczywistości, co odbywa się kosztem najsłabszej części populacji. Gracz jako przedstawiciel biedoty wciela się w psychopatę, który dzięki urządzeniom VR postanawia zmienić ten stan rzeczy. Cel jest jasny: obalenie korporacji i ocalenie brata.”

 

Niestety szczegółów brak i wiadomo jedynie, że Ruiner pojawi się w tym roku na pecetach.

Comments

comments