O rozszerzeniu MultiPrayer trzeba wiedzieć trzy rzeczy – jest za darmo, można je pobrać już teraz i pozwala przejść kampanię w trybie kooperacji. Z okazji premiery twórcy przygotowali również solidną obniżkę ceny.

MultiPrayer to drugi po Return of the Giants dodatek do ciepło przyjętego Thea: The Awakening. Gra ciągle jest udoskonalana i rozwijana, co najważniejsze bez dodatkowych opłat dla graczy. Tym razem rozszerzenie pozwoli na przejście kampanii fabularnej razem z drugą osobą. Zmian jest jednak znacznie więcej i aby niczego nie przeoczyć po prostu wkleję to, co przekazali mediom twórcy.

  • Nowe misje i wydarzenia w polskiej wersji językowej (napisy).
  • Nowi przeciwnicy, w tym Klan Brodatych Krasnoludów, Krasnoludzki Kultysta, Uwiązana Dusza i Karakandza.
  • Dwaj nowi bohaterowie, którzy mogą dołączyć do drużyny gracza.
  • Zestaw dodatkowych wydarzeń w języku angielskim (jako osobna paczka do pobrania).
  • Usprawnienia do interfejsu użytkownika (UI).
  • Nowe rysunki oraz ikony craftingu, stworów oraz wielu nowych przedmiotów.
  • Rebalans zbroi, tarcz i niektórych przeciwników na podstawie opinii graczy

Jeśli dla kogoś to ciągle za mało, aby zdecydować się na zakup ekipa MuHa Games przygotowała demo. Dosyć nietypowe, gdyż jest to wersja wcześniej dostępna na Steam Early Access. Od pełnej edycji różni się między innymi brakiem dodatków Return of the Giants oraz MultiPrayer, a także 140 aktualizacji, które pojawiły się po premierze i dodały nową zawartość. Mimo wszystko demo oferuje całkiem sporo zawartości.

Thea_Multiprayer_DLC_screenshot

Z okazji premiery nowego dodatku oraz rozpoczynającego się Steam Summer Sale studio MuHa Games przygotowało obniżkę ceny o 40%. My oczywiście polecamy skorzystać z naszego sklepu.

Comments

comments