Od ponad roku People Can Fly współpracuje z nowym wydawcą, z którym tworzy kolejną produkcję. Teraz dowiedzieliśmy się kto nim jest.

Square Enix oficjalnie ogłosiło nawiązanie współpracy z People Can Fly. Dzięki temu warszawska firma przygotuje nową produkcję na PC i konsole (nowe IP). Obie strony kurtuazyjnie chwalą nowego partnera i deklarują wielką ekscytację. Niestety na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać. Square Enix ogłosiło, że nie ma co liczyć na prezentację gry na E3 2017.

Jeśli pamięć mnie nie myli jeszcze żadne polskie studio nie współpracowała w takim charakterze ze Square Enix. Jeśli jednak znacie jakieś projekty tworzone w kooperacji z japońskim wydawcą, koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Comments

comments

O Autorze

Mateusz Mucharzewski

Niedoszły piłkarz, z wykształcenia ekonomista, pasjonat marketingu, gospodarczy patriota. Grał w prawie każdą polską grę. Rodzime produkcje wspiera i promuje od wielu lat, nie tylko na Graczpospolitej. W elektronicznej rozrywce najbardziej ceni zaskakującą i działającą na emocje fabułę.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. Outriders nową grą People Can Fly? | Graczpospolita.pl

    […] Bulletstorm: Full Clip Edition, czyli remastera gry z 2011 r. Kwiecień 2018 roku to komunikat, że Square Enix zostało wydawcą nowej, nieogłoszonej jeszcze gry People Can Fly. Raptem kilka dni wstecz PCF ogłasza, że otwiera dwa nowe studia – w angielskim Newcastle i […]