Obecnie coraz częściej spotykamy się z doskonale zaprojektowanymi pracami designerów. Filmy i gry komputerowe wyglądają coraz lepiej, a to dlatego, że ludzie ,,kupują oczami”.
Aktualnie sprawny rysownik jest łakomym kąskiem na rynku pracy. Może sam zawsze chciałeś tworzyć komercyjne ilustracje, barwne postaci i środowiska do gier za pomocą cyfrowych obrazów? Opanuj sztukę Digital Paintingu zaczynając od nauki rysunku analogowego, wykorzystując jedynie ołówek i czystą kartkę papieru. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować – i już wkrótce sam stworzysz własne, wyjątkowe prace!
Concept Art Week

Zacznij swoją przygodę z Kursem Rysunku od Podstaw i przekonaj się, że jest to umiejętność, której każdy może się nauczyć. Ten materiał wideo pozwoli Ci w szybki sposób zdobyć wiedzę niezbędną do tego, by przelewać na papier swoje idee i obudzić w sobie kreatywność. Jeśli przeznaczysz odpowiednio dużo czasu na ćwiczenia ręki i warsztatu, będziesz w stanie  narysować w zasadzie dowolną rzecz jaka przyjdzie Ci do głowy.

Podczas wielu ćwiczeń praktycznych nauczysz się jak dobrać odpowiednie narzędzia i kreatywnie podejść do danego tematu. Jeśli dopiero zaczynasz naukę rysunku, albo być może chcesz w przyszłości pracować jako artysta koncepcyjny, ilustrator gier lub książek – ten kurs jest dla Ciebie. Sprawdź dokładny opis i darmowe lekcje.

Concept Art Week na eduweb.pl!

Zapraszamy Cię również na cały tydzień poświęcony nauce rysunku i Concept Artu, podczas którego poznasz tajniki powstawania zachwycających projektów koncepcyjnych i zrealizujesz swoje pomysły. Czeka Cię mnóstwo praktycznych materiałów i solidna dawka wiedzy. Sprawdź czego się nauczysz w czasie Concept Art. Week:
20.02 – Kurs Rysunku od Podstaw – już dostępny na eduweb.pl
27.02 – Kurs Concept Art – Digital Painting
01.03 – Darmowy Warsztat Online – Concept Art – Steampunk

A na koniec prawdziwa gratka dla zapalonych rysowników!

11.03 – Bootcamp Concept Art, który potrwa przez 12 tygodni i przygotuje Cię do pracy profesjonalnego concept artysty. Jest skierowany do osób, które znają już podstawy rysunku i chcą nauczyć się myślenia projektowego. Więcej informacji i rejestrację na darmową sesję otwarcia znajdziecie pod adresem.

Kod rabatowy dla czytelników Graczpospolitej!

Dla naszych czytelników zainteresowanych kursem mamy specjalny kod rabatowy -10% (ważny do 3 marca). Aby go zrealizować na stronie zakupu w polu „Chcę zrealizować Kartę Podarunkową” trzeba wpisać hasło GRACZ.

Artykuł powstał przy współpracy między eduweb.pl a portalem Graczpospolita.pl.

Comments

comments